Domácí sauna

Pokud nemáte rádi saunování před ostatními lidmi a přesto byste chtěli využívat benefitů, které sauna pro lidský organismus přináší, máme pro vás řešení. Tím je domácí sauna, která vám nabízí dostatek pohodlí a soukromí. Domácí sauny se v poslední době těší velké oblibě, protože nejste ničím a nikým ovlivňování a je tak zcela na vás, jak bude vaše saunování probíhat..

Domácí sauna

Vlastní sauna doma s sebou nese mnohé výhody. Saunování si můžete dopřát, kdy vás jen napadne, a nemusíte se ohlížet na otevírací dobu středisek. Stejně tak je na vás, kterou vonnou esencí polijete saunová kamna, bez ohledu na to, zda to ostatním lidem vyhovuje či nikoli. Možnost snižování nebo zvyšování teploty a vlhkosti záleží pouze na vašich preferencích, není tak nejmenší problém zapojit do saunového procesu i děti, pro které je nižší teplota ze začátku lepší řešení.

U nás si můžete objednat saunu přímo na míru tak, aby vyhovovala vašemu prostoru a především vám. Každý typ sauny je něčím originální a finální rozhodnutí, který si vyberete, je jen na vás, my vás ovšem rádi navedeme správným směrem. Vyslechneme vás a společně probereme, které řešení bude nejlépe splňovat vaše požadavky. Vybírat můžete z finských saun i infrasaun. K tomu je ve vaší režii také volba materiálu, ze kterého bude sauna vyrobena. Může to být skandinávský smrk, osika, nevšední kanadská borovice nebo třeba cedr. Každé dřevo má něco do sebe a nese jisté kouzlo.

Domácí sauna
Domácí sauna

Rádi vám poradíme také, co se výběru saunových doplňků týče. V dnešní době najdete širokou nabídku pomůcek do sauny, která se skládá ze saunového oblečení, pečující tělové kosmetiky a podobně. Všechny produkty mají za úkol zpříjemnit vaše saunování a dodat vašemu tělu ještě větší komfort.

Máte-li dotazy ohledně domácí sauny a toužíte jednu takovou vlastnit, není nic snadnějšího, než se námi spojit. Jsme připraveni vám poradit a pomoci a věříme, že už brzy vám budeme předávat vaši vysněnou saunu, která se stane oblíbeným místem vašeho domova plným klidu, pohody a relaxace.

Videoreportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalogy SaunaProjekt

Saunaproject od roku 2001 na českém trhu s tisícovkou spokojených zákazníků. Vyplňujeme moderní trendy a nápady zákazníků. Snažíme se vždy vyhovět s Vaším přáním. Vážíme jakéhokoliv nákupu u naší společnosti Saunaproject. Věřím, že naše spolupráce úspěšným předáním a koupí sauny nebo případných vybavení a doplňků nekončí.

Vyrábíme sauny s profesionální montáží, která by Vám měla bez problémů sloužit dlouhá léta. Životnost sauny je neomezená. Záleží však na způsobu užívání a ošetřování Vaší sauny. Jsem také majitel naší sauny od roku 2003 a sauna i přes četné užívání vypadá stále jako nová.

Naším cílem je pro Vás zrealizovat saunu nejvyšší kvality. Zárukou u nás servis nekončí, v případě problému zavolejte nebo napište i po záruce, abychom mohli správně a kvalifikovaně závadu odstranit s vynaložením minimálních nákladů pro zákazníka.

Martin Polívka – ředitel společnosti

Prodejna:

I

Virtuální prohlídka prodejny

Prohlídka prodejny
&

Kde nás najdete:

Praha 9 - Poděbradská 777/9a, 18200

Otevírací doba:

Po a St:   8:30 – 18:00

Út a Čt:   8:30 – 16:30

Pá:  8:30 – 16:00

+420 602 723 304

info@saunaproject.cz

Kontaktní formulář:
Partnerské články:

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této...

číst více

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle...

číst více

© 2017 – sauny-sauna.cz – Všechna práva vyhrazena, Mapa stránek, Ochrana osobních údajů