Domácí sauny

Posted by on Úno 13, 2018 in Nezařazené

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle vašich preferencí a potřeb není žádný problém. Domácí sauna je také skvělá pro vaše nejmenší, protože můžete snížit teplotu tak, aby vyhovovala i dětem.

Kde vlastně domácí sauny vznikly

Pro severské národy jsou domácí sauny téměř v každé rodině stejně tak běžné jako třeba u nás kuchyně. Zajímavostí je, že například Finové často rádi navštěvují i veřejné sauny. Pokud hledáte inspiraci pro atypickou saunu, poohlédněte se právě po těch ve Finsku. Sauny zde jsou zajímavé svojí neobvyklou stavbou, designem a umístěním.

Zvolte si to, co vám vyhovuje

U sauny, která bude zkonstruována pouze pro vás, máte jednu velkou výhodu. Vše si můžete zvolit dle vašich představ. Vybrat si můžete například typ nebo saunové dekorace
a doplňky. Důležitým faktorem ovlivňujícím vaše budoucí pohodlí je také výběr vhodného materiálu. Můžete volit skandinávský smrk, jehož netradičnost je dána jeho hladkostí
a barevností, bezsukovou osiku s působivou vůní, ojedinělou olši nebo kanadskou borovici Hemlock. S žádným z těchto dřev rozhodně neuděláte chybu, jde jen o to, co je vám příjemné.

Rádi vám pomůžeme při výběru

Naše firma disponuje kvalitním týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Vyslechneme vás a vytvoříme návrh, který s vámi budeme dále konzultovat. Po vyrobení sauny je její montáž u vás doma samozřejmostí. Předáním sauny ovšem naše spolupráce nekončí. Poradíme vám s provozem sauny a také s tím, jak o ni pečovat, aby vám vydržela co nejdéle funkční. S jakýmkoli dotazem se na nás neváhejte obrátit, budeme se těšit na setkání a spolupráci s vámi.

 

Post a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *