Infrasauna není zcela korektní výraz, správně se jedná o kombinovanou saunu. Zjednodušeně se totiž jedná o kombinaci saunového topidla a prohřívacích panelů (infrapanelů). Prohřívací panely můžete pustit samostatně pomocí regulátoru. Pobyt v takové sauně berte jako relaxační, důkladně prohřeje vaše klouby a svaly. Oproti klasické finské sauně je teplota nižší, zpravidla kolem 50 – 60 stupňů Celsia. Výhodou ale je, že si můžete díky klasickému topidlu saunu jednoduše předtopit.

Infrasauna

Nemusíte se bát, že by tento druh saunování nebyl prospěšný či dokonce zdraví škodlivý, je potřeba ovšem dodržet jisté výrobní zásady. Naše firma používá pouze keramické infrapanely, se kterými výroba panelů začínala, nikoli nebezpečné uhlíkové nebo karbonové. Vše je tedy po této stránce v naprostém pořádku.

Infrasauna

Velkou výhodou je, že infrapanely obklopují celé vaše tělo, můžete si tak prohřát jednotlivé partie do větší hloubky, intenzivněji a rychleji. Sauna je vhodná také pro začínající saunující, kteří ocení začátky v nižších teplotách, stejně tak i pro lidé se zdravotními problémy, pro něž jsou mírné teploty taktéž vhodnější.

Zajímáte-li se o infrasaunu, kontaktujte nás, sdělte nám své dotazy, přání či představ, o všechno ostatní už se postaráme my. Zajistíme pro vás všechny důležité informace a pomůžeme najít nejlepší řešení, které bude vyhovovat právě vám. Pokud chcete účinky kombinované sauny zakusit, ale jste vlastníkem saun klasické, můžete to obejít tak, že zpočátku zvolíte nižší teplotu, a místo infrapanelů si do sauny pořídit topidlo, které je vybaveno parním vyvíječem a vlhkostním regulátorem. Zajistí pro vás skoro stejné služby jako kombinovaná sauna, a vy si tak budete moci užívat výhod obou zařízení naplno.

Infrasauna

Saunování má pro vaše tělo tolik přínosů a benefitů, že rozhodně stojí za to ho vyzkoušet, uvidíte, že mu propadnete stejně jako my.

Videoreportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalogy SaunaProjekt

Saunaproject od roku 2001 na českém trhu s tisícovkou spokojených zákazníků. Vyplňujeme moderní trendy a nápady zákazníků. Snažíme se vždy vyhovět s Vaším přáním. Vážíme jakéhokoliv nákupu u naší společnosti Saunaproject. Věřím, že naše spolupráce úspěšným předáním a koupí sauny nebo případných vybavení a doplňků nekončí.

Vyrábíme sauny s profesionální montáží, která by Vám měla bez problémů sloužit dlouhá léta. Životnost sauny je neomezená. Záleží však na způsobu užívání a ošetřování Vaší sauny. Jsem také majitel naší sauny od roku 2003 a sauna i přes četné užívání vypadá stále jako nová.

Naším cílem je pro Vás zrealizovat saunu nejvyšší kvality. Zárukou u nás servis nekončí, v případě problému zavolejte nebo napište i po záruce, abychom mohli správně a kvalifikovaně závadu odstranit s vynaložením minimálních nákladů pro zákazníka.

Martin Polívka – ředitel společnosti

Prodejna:

I

Virtuální prohlídka prodejny

Prohlídka prodejny
&

Kde nás najdete:

Praha 9 - Poděbradská 777/9a, 18200

Otevírací doba:

Po a St:   8:30 – 18:00

Út a Čt:   8:30 – 16:30

Pá:  8:30 – 16:00

+420 602 723 304

info@saunaproject.cz

Kontaktní formulář:
Partnerské články:

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této...

číst více

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle...

číst více

© 2017 – sauny-sauna.cz – Všechna práva vyhrazena, Mapa stránek, Ochrana osobních údajů