PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Posted by on Čvn 25, 2018 in Nezařazené

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této oblasti máme velké zkušenosti a jsme připraveni vám poradit a pomoct.

Kvalitní vozový park

Disponujeme kvalitními vozidly, o která se dobře staráme, a poskytujeme je tak v perfektním technickém stavu. Nadstandardně vybavené vozy jsou samozřejmostí. Na vyžádání vám zdarma poskytneme stěhovací rudlík, transportní kurty nebo navigaci.

půjčovna dodávek

půjčovna dodávek

Omezení kilometrů při půjčení dodávky

Pro každou jízdu vám omezujeme kilometry. Pokud se vám to nezdá fér, protože ostatní půjčovny uvádějí kilometry bez omezení, rádi vám to vysvětlíme. Omezení jsme nastavili z toho důvodu, že díky němu jsme schopni nabízet naše dodávky za ceny, které patří k nejnižším na trhu. Navíc je omezení naší půjčovnou dodávek Praha nastaveno na dostatečně vysokou hodnotu tak, aby se 95% našich zákazníků vůbec netýkalo.

Zkušenosti řidiče

Pokud nemáte s řízením velkého vozidla zkušenosti, nemusíte se ničeho obávat. Nabízíme jak dodávky, které vyžadují zkušeného řidiče z praxí, tak auta s instinktivním stylem řízení, se kterým zvládne pracovat každý řidič. Řekněte nám to však co nejdříve, ať s tím počítáme a rovnou pro vás můžeme vybrat vozidlo, které bez problému zvládnete ovládat.

Co budete při naší návštěvě potřebovat

Pro řízení našich dodávek potřebujete řidičský průkaz skupin B, tedy ten stejný, který využíváte pro řízení běžného osobního vozidla. Ten si vezměte s sebou spolu s občanským průkazem. Dále je potřeba vratná kauce 5000,- Kč a částka adekvátní k době půjčení dodávky. Není možno u nás platit kartou, proto si připravte hotovost, případně lze platit také kryptoměnami (BitcoinEthereumLitecoin a další). V případě, že preferujete bezkontaktní platbu, je možné peníze převést předem na účet. Pokud si půjčujete dodávku na firmu, je potřeba, abyste byl jednatel společnosti. V opačném případě musíte mít u sebe notářsky ověřenou plnou moc.

Post a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *