Sauna na míru

Sauna na míru je exkluzivní služba, při které se vám budeme snažit splnit vaše představy, přání, touhy a požadavky do posledního detailu. Přizpůsobíme se vám ve pro vás prioritních aspektech, zohledníme vaše potřeby a věřte, že výsledek bude okouzlující.

Sauna na míru

Pokud toužíte po pořízení vlastní sauny, ale máte jasnou představu, jak by měla vypadat, anebo naopak tápete a vůbec nevíte, jaké jsou možnosti, v obou případech jsme tu pro vás. Někdy se může stát, že k dispozici máte atypické prostory či jste si jen jednoduše nevybrali z nabídky, proto můžete využít službu sauny na míru, která vede ke splnění všech vašich představ a požadavků.

Jsme schopni vyrobit například kabiny s rohovým vstupem a zvládnout odlišné rozměry, než je uvedeno v tabulce. Dále si můžete volit z několika materiálů, například skandinávského smrku, osikového dřeva, medové olše, kanadské borovice nebo tropického cedru. Na své si přijde opravdu každý.

Pokud máte estetické cítění, jistě oceníte, že si saunu můžete vysnít v určitém stylu, který bude přesně korespondovat s prostředím vašeho domova, a doplnit vhodnými doplňky. Vybrat si můžete z nepřeberného množství dekorací, které sauně dodají osobitost a podtrhnou její kouzlo. Například přírodní kámen se stává stále častější zajímavou interiérovou dekorací dřevěné sauny. Působí jako příjemný a přirozený prvek. Dalším velkým kladem může být hvězdné nebe, které vám v sauně navodí pocit, že ležíte pod širou oblohou za horké letní noci.

Sauna na míru
Sauna na míru

Jestli jste se již rozhodli pro pořízení sauny na míru, není nic jednoduššího než zvednout telefon a ozvat se nám. Vyslechneme vás, rádi vám poradíme, probereme s vámi nejvhodnější řešení a můžeme začít pracovat. Naše služba začíná úvodní konzultací a jejím hlavním krokem zabudování sauny k vám domů a její předání. Tím to ovšem nekončí, budeme vám k dispozici co se rad ohledně provozu a údržby sauny týče.

Věříme, že vám vaše sauna bude přinášet radost a budete si naplno užívat příjemných zdravotních benefitů, které saunování lidskému tělu přináší.

Videoreportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalogy SaunaProjekt

Saunaproject od roku 2001 na českém trhu s tisícovkou spokojených zákazníků. Vyplňujeme moderní trendy a nápady zákazníků. Snažíme se vždy vyhovět s Vaším přáním. Vážíme jakéhokoliv nákupu u naší společnosti Saunaproject. Věřím, že naše spolupráce úspěšným předáním a koupí sauny nebo případných vybavení a doplňků nekončí.

Vyrábíme sauny s profesionální montáží, která by Vám měla bez problémů sloužit dlouhá léta. Životnost sauny je neomezená. Záleží však na způsobu užívání a ošetřování Vaší sauny. Jsem také majitel naší sauny od roku 2003 a sauna i přes četné užívání vypadá stále jako nová.

Naším cílem je pro Vás zrealizovat saunu nejvyšší kvality. Zárukou u nás servis nekončí, v případě problému zavolejte nebo napište i po záruce, abychom mohli správně a kvalifikovaně závadu odstranit s vynaložením minimálních nákladů pro zákazníka.

Martin Polívka – ředitel společnosti

Prodejna:

I

Virtuální prohlídka prodejny

Prohlídka prodejny
&

Kde nás najdete:

Praha 9 - Poděbradská 777/9a, 18200

Otevírací doba:

Po a St:   8:30 – 18:00

Út a Čt:   8:30 – 16:30

Pá:  8:30 – 16:00

+420 602 723 304

info@saunaproject.cz

Kontaktní formulář:
Partnerské články:

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této...

číst více

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle...

číst více

© 2017 – sauny-sauna.cz – Všechna práva vyhrazena, Mapa stránek, Ochrana osobních údajů