Veřejná sauna

Veřejné sauny se stávají čím dál více vyhledávanou záležitostí, která vám napomůže zlepšit váš komplex, jež provozujete. Mohou výborně dotvořit prostředí hotelů, wellness a relaxačních komplexů nebo třeba sportovišť a fitness center. Věřte tomu, že vaši klienti jistě ocení možnost relaxovat přímo v objektu, který si vybrali pro svou návštěvu.

Veřejná sauna

Veřejné sauny využívají především otevření lidé, kteří nemají problém se potkávat s novými osobami. Jsou oblíbené také pro skupiny přátel, kteří chtějí společně strávit kvalitní a pohodový čas. V neposlední řadě mohou být používány zaměstnavateli jako benefity či vánoční dárky pro zaměstnance ve formě poukazů na službu, což zvyšuje jejich motivaci.

Na veškeré sauny poskytujeme záruku vztahující se na celou saunu a všechny doplňky, které k ní patří. Sauny vyrábíme v České republice ojedinělou formou ruční výroby, za správné rozměry si sami ručíme, pracujeme pouze s materiály špičkové kvality. Předáním sauny to pro nás nekončí, jsme vám k dispozici s radami ohledně provozu a údržby sauny.

Doplňky do sauny

Tyto typy saun osobně konzultujeme s investory a projektanty veřejných prostor. Respekt a dodržování technických norem je pro nás velice důležitý. Pomoc se správným výběrem, stoprocentní kvalita práce a pečlivé zapracování stavby do všech detailů interiéru je pro nás samozřejmostí.

Veřejné sauny

Pro komerční sauny platí nařízení, která jsou dána několika platnými vyhláškami. Dodržovat se musí již při samotné výrobě. Jedná se například o výšku sauny, přípravu podlah včetně keramické dlažby a její spád, druh použitého materiálů, systém uložení spodních lavic a podlahového roštu, změna systému u dveří, nouzové osvětlení a další záležitosti. O nic z výše zmíněného se nemusíte starat, všechno dobře známe a pracujeme přesně podle potřebných parametrů. Vy nám ale musíte dopředu zdůraznit, že se jedná o komerční saunu, která bude při dokončení celého projektu podléhat kontrole.

Pokud se rozhodnete pro pořízení veřejné sauny, ozvěte se nám, budeme se vám věnovat, projdeme s vámi veškerá vaše přání a představy a splníme je do posledního detailu tak, abyste vy, a především vaši budoucí klienti, byli spokojeni.

Videoreportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalogy SaunaProjekt

Saunaproject od roku 2001 na českém trhu s tisícovkou spokojených zákazníků. Vyplňujeme moderní trendy a nápady zákazníků. Snažíme se vždy vyhovět s Vaším přáním. Vážíme jakéhokoliv nákupu u naší společnosti Saunaproject. Věřím, že naše spolupráce úspěšným předáním a koupí sauny nebo případných vybavení a doplňků nekončí.

Vyrábíme sauny s profesionální montáží, která by Vám měla bez problémů sloužit dlouhá léta. Životnost sauny je neomezená. Záleží však na způsobu užívání a ošetřování Vaší sauny. Jsem také majitel naší sauny od roku 2003 a sauna i přes četné užívání vypadá stále jako nová.

Naším cílem je pro Vás zrealizovat saunu nejvyšší kvality. Zárukou u nás servis nekončí, v případě problému zavolejte nebo napište i po záruce, abychom mohli správně a kvalifikovaně závadu odstranit s vynaložením minimálních nákladů pro zákazníka.

Martin Polívka – ředitel společnosti

Prodejna:

I

Virtuální prohlídka prodejny

Prohlídka prodejny
&

Kde nás najdete:

Praha 9 - Poděbradská 777/9a, 18200

Otevírací doba:

Po a St:   8:30 – 18:00

Út a Čt:   8:30 – 16:30

Pá:  8:30 – 16:00

+420 602 723 304

info@saunaproject.cz

Kontaktní formulář:
Partnerské články:

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této...

číst více

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle...

číst více

© 2017 – sauny-sauna.cz – Všechna práva vyhrazena, Mapa stránek, Ochrana osobních údajů