Doplňky do sauny

Saunování samo o sobě je velice příjemný a zdraví prospěšný proces. Dnešní doba však nabízí možnost, jak si ho ještě více zkvalitnit a užít, a to v podobě saunových doplňků. Slouží tedy především pro udržení pohody při saunování a pro zlepšení relaxace a regenerace. Působí také na naše smysly. Jedná se o několik možností, některé jsou zabudovány a poskytovány přímo v saunách, jiné si musíte zaopatřit sami. Rozdělíme si je do několika kategorií a společně se na ně podíváme.

Doplňky do sauny
Doplňky do sauny

První kategorií jsou doplňky, které úzce souvisí se samotným saunováním, ve veřejných saunách si je nemusíte nosit s sebou, protože s největší pravděpodobností budou k dispozici. V saunách najdete saunová kamna. A k nim bývají přiložená vědra s naběračkami, ve kterých můžete namíchat kapalinu k jejich polévání. K dalším produktům patří vonné esence, sloužící právě k polévání kamen, ty mají za úkol celou saunu provonět. Skvělým pomocníkem jsou také přesýpací hodiny, které vám ukazují, jak dlouhý čas jste v sauně strávili. Jistě oceníte i měřiče teploty a vlhkosti, díky kterým neztratíte přehled. Pro vaše maximální pohodlí bývají k dispozici podhlavníky.

Do další kategorie můžeme zařadit tělovou kosmetiku. Pokožka se během saunování čistí, proto je vhodné jí dopřát peeling či pořádnou dávku hydratace. V nabídce najdete nejrůznější tělová mléka, krémy na ruce, peelingy, sprchové gely, šampony, bambucká másla či masky. Zvláštní sortou výrobků jsou pak populární včelí produkty a medy.

Doplňky do sauny
Doplňky do sauny

Spolu s tělovou kosmetikou je vhodné využít další nástroje, a to masážní kartáče, mycí houby, žínky, saunametly nebo sisalové houby. Masírování se kartáčem v průběhu saunování napomůže zlepšit prokrvení částí těla.

Na závěr už se stačí jen vhodně obléci. Přestože saunování bývá spojeno s nahotou, jsou zde momenty, při kterých je saunový oděv více než vhodný. Najdete zde různé druh kiltů, ručníků, županů nebo třeba i méně tradiční čepice. Samozřejmostí jsou pantofle. Za využití výše zmíněných doplňků se váš pobyt v sauně stane komfortním a nezapomenutelným zážitkem.

Videoreportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalogy SaunaProjekt

Saunaproject od roku 2001 na českém trhu s tisícovkou spokojených zákazníků. Vyplňujeme moderní trendy a nápady zákazníků. Snažíme se vždy vyhovět s Vaším přáním. Vážíme jakéhokoliv nákupu u naší společnosti Saunaproject. Věřím, že naše spolupráce úspěšným předáním a koupí sauny nebo případných vybavení a doplňků nekončí.

Vyrábíme sauny s profesionální montáží, která by Vám měla bez problémů sloužit dlouhá léta. Životnost sauny je neomezená. Záleží však na způsobu užívání a ošetřování Vaší sauny. Jsem také majitel naší sauny od roku 2003 a sauna i přes četné užívání vypadá stále jako nová.

Naším cílem je pro Vás zrealizovat saunu nejvyšší kvality. Zárukou u nás servis nekončí, v případě problému zavolejte nebo napište i po záruce, abychom mohli správně a kvalifikovaně závadu odstranit s vynaložením minimálních nákladů pro zákazníka.

Martin Polívka – ředitel společnosti

Prodejna:

I

Virtuální prohlídka prodejny

Prohlídka prodejny
&

Kde nás najdete:

Praha 9 - Poděbradská 777/9a, 18200

Otevírací doba:

Po a St:   8:30 – 18:00

Út a Čt:   8:30 – 16:30

Pá:  8:30 – 16:00

+420 602 723 304

info@saunaproject.cz

Kontaktní formulář:
Partnerské články:

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této...

číst více

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle...

číst více

© 2017 – sauny-sauna.cz – Všechna práva vyhrazena, Mapa stránek, Ochrana osobních údajů