Venkovní sauna

Venkovní sauny si můžeme představit jako dokonalé spojení harmonie saunování a přírody. Tyto sauny jsou v severských zemích stavěny téměř u každého jezera, a u nás se stávají oblíbené pro svou možnost vybudovat je přímo na zahradě svého domu. Je to v podstatě domek, chatka či srub z kvalitního dřeva, ideálně masivu, může být ale i zděná. Na první pohled nerozeznatelné od dřevostavby, stavěné tak, aby se svým okolím tvořily harmonický celek, oázu klidu a pohody.

Venkovní sauna

Sauna venku nabízí větší svobodu při samotném zabudování stavby, a to především možnost libovolně navrhovat její dispoziční rozvržení i rozměry. Také prostor pro ochlazovací lázeň či relaxační místnost bývá větší. Výhodná je i jednoduchá instalace komínu pro kamna na dřevo a možnost dostatečné tepelné izolace podlahy, od které jde většinou nejvíce chladu. Při volbě místa je však třeba na ochlazovací lázeň myslet zavčasu. Na venkovní sauně je oblíbený především fakt, že příroda nám nabízí mnohem širší možnosti ochlazovací lázně než uzavřená budova. Ochlazovací proces lze ozvláštnit a využít přilehlé jezero nebo potok.

V zimním období se pro milovníky sauny otevírají nové možnosti. Využití sněhu či ledového jezera jako ochlazovací lázně se řadí mezi zážitky, které stojí za to vyzkoušet. Pohled na zasněženou krajinu nebo zahradu navodí pocit, jako byste byli v pohádce. Saunování v zimě podporuje mimo jiné imunitu těla a napomáhá tak předcházet chřipkám a nachlazením.

Pokud zvažujete pořízení venkovní sauny k vám na zahradu, obraťte se na naši firmu. Jsme připraveni vám pomoci, poradit a splnit vaše přání do těch nejmenších detailů. Budeme pro vás k dispozici při navrhování sauny, její výrobě, montáži, poradí také s údržbou a vhodnými saunovými doplňky. Díky jedinečnosti a pečlivosti práce a provedení tak můžete na vaší zahradě vykouzlit místo plné pohody a klidu, vhodné pro vaši relaxaci, regeneraci a odpočinek od každodenních povinností.

Venkovní sauna

Sauna ve volné přírodě je návratem k tradici a původnímu významu sauny: uvolnění těla i ducha v ničím neomezeném prostoru, souznění s přírodou jako vyrovnaný stav, dosažení harmonie. Pokud tohle vyzkoušíte, věřte, že se vám to bude opravdu líbit..

Videoreportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalogy SaunaProjekt

Saunaproject od roku 2001 na českém trhu s tisícovkou spokojených zákazníků. Vyplňujeme moderní trendy a nápady zákazníků. Snažíme se vždy vyhovět s Vaším přáním. Vážíme jakéhokoliv nákupu u naší společnosti Saunaproject. Věřím, že naše spolupráce úspěšným předáním a koupí sauny nebo případných vybavení a doplňků nekončí.

Vyrábíme sauny s profesionální montáží, která by Vám měla bez problémů sloužit dlouhá léta. Životnost sauny je neomezená. Záleží však na způsobu užívání a ošetřování Vaší sauny. Jsem také majitel naší sauny od roku 2003 a sauna i přes četné užívání vypadá stále jako nová.

Naším cílem je pro Vás zrealizovat saunu nejvyšší kvality. Zárukou u nás servis nekončí, v případě problému zavolejte nebo napište i po záruce, abychom mohli správně a kvalifikovaně závadu odstranit s vynaložením minimálních nákladů pro zákazníka.

Martin Polívka – ředitel společnosti

Prodejna:

I

Virtuální prohlídka prodejny

Prohlídka prodejny
&

Kde nás najdete:

Praha 9 - Poděbradská 777/9a, 18200

Otevírací doba:

Po a St:   8:30 – 18:00

Út a Čt:   8:30 – 16:30

Pá:  8:30 – 16:00

+420 602 723 304

info@saunaproject.cz

Kontaktní formulář:
Partnerské články:

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Čeká vás dlouhá služební cesta? Potřebujete převézt těžký nábytek? Nebo jen potřebujete najít náhradní vůz za váš porouchaný automobil? Ve všech těchto a dalších případech je tu pro vás naše půjčovna dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Obraťte se na nás, v této...

číst více

Domácí sauny

Domácí sauny jsou rozrůstajícím se fenoménem, které se těší stále větší oblibě. Mají velké množství výhod. Jen vy sami si určíte, kdy se půjdete saunovat. Zvolíte aroma, jaké vám vyhovuje, a nemusíte brát ohled na ostatní. Snížit nebo zvýšit teplotu či vlhkost dle...

číst více

© 2017 – sauny-sauna.cz – Všechna práva vyhrazena, Mapa stránek, Ochrana osobních údajů